Něco málo o nás

O školce

Jsme soukromá školka-jesle na adrese Pod návsí 11/2 Čakovice Praha 9. Prostory jsou nově zrekonstruovány a uzpůsobeny tak, aby vyhovovaly aktivitám Vašich dětí. Naše školička nepodléhá síti M.Š. Č.R, tudíž k nám můžete umístit své dítě, aniž byste přišli o rodičovský příspěvek.

Prostory

Prostory jsou nově zrekonstruovány a uzpůsobeny tak, aby vyhovovaly aktivitám Vašich dětí. Nabízíme pravidelnou i nepravidelnou docházku pro děti od 1 roku do 5 let. Disponujeme útulným domácím prostředím se zahradou, ale samozřejmostí jsou procházky do příjemného okolí.

Děti a docházka

Naleznete zde 2 prostorné herny, rozdělených do dvou tříd, kočičky od 1 roku do 2 let, pejsci od 3 do 5 let věku dítěte. Máme velmi vstřícný přístup k dětem a jejich potřebám a také potřebám rodičů. Vaše děti nám můžete svěřit od 7:00-17:30h a to po celý rok.

Strava

Obědy pro naši školičku zajišťuje cateringová společnost – vybraná jídla jsou přepravována ve speciálních termoboxech, které splňují veškeré hygienické normy, což nám umožní udržet teplou stravu. Při dietním omezení vašeho dítěte je možné přinést si vlastní oběd. Pitný režim je podáván po celý den.

Proč si vybrat právě naší školku?

Vzdělání a praxe

Všechny učitelky pracující v naší školce mají potřebné vzdělání a navíc dlouholetou praxi získanou při práci s dětmi.

Třídy

Děti jsou v naší školce rozděleny podle věku do tříd tak, abychom se mohli co nejlépe věnovat jejich specifickým potřebám a aby si spolu rozuměly 🙂

Rozvoj dětí

Ke každému dítěti přistupujeme individuálně a snažíme se co nejvíce podporovat jeho duševní rozvoj - a to i například pomocí různého učení hrou.

Skvělé prostory a vybavení

Vevnitř na Vaše dítě čeká herna se spoustou hraček, ale i různých didaktických pomůcek - to vše samozřejmě dle norem pro děti. Pokud je pěkné počasí, v našich venkovních prostorách si děti hrají na našem hřišti či pískovišti.

Spousta zážitků

Dětem se doopravdy věnujeme a zároveň se snažíme o jejich zapojení do kolektivu - nemusíte se tedy bát, že by se Vaše dítě cítilo samo, a o spousty zážitků v naší školce proto určitě nebude nouze 🙂

Kroužky

V naší školičce mohou děti navštěvovat následující kroužky: Angličtina pro nejmenší, Výtvarná a tvůrčí činnost děti, Jóga pro děti.

0
třídy
0
Milující učitelky
0
let zkušeností
0 +
dětí navštěvuje naší školku

Časté dotazy